Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Červenec 2008

Příhoda

22. července 2008 v 0:10 | ZdH3
Jdu si po nábřeží kochající se architektůrou Prahy. Je to paráda. Z ničeho nic zakopávám a ocitám se plácnut na chodníku. Koukám na chodník, chodník kouká na mne. Zvedám se a večer jdu za přáteli do hospodského podniku píti pivo. (hmmm pivo) Pozdravím je a povídám, že jsem potkal příhodu. Vyprávím tedy:Jdu si po nábřeží kochající se architektůrou Prahy. Je to paráda. Z ničeho nic zakopávám a ocitám se plácnut na chodníku. Koukám na chodník, chodník kouká na mne.

Nedělní večery

13. července 2008 v 21:06 | ZdH3
Večery zvláště v neděli jsou pro mne velice vysilující a únavné. Nejen že nemám chuť jít ven ani nemohu navštívit přátele, jelikož jsou prý unaveni ...hahaha... to je ale blbost. Proto je nejlepší zůstat doma a dát si nějaké dobré pití. Dobré červené víno a vzít si k němu knihu s intelektuální tématikou...u mne vítězí comix s Garfieldem. Jdu si pro víno, sklenice došla. Nesnáším nedělní večery.

Pár slov...

8. července 2008 v 19:11 | ZdH3
Zajímavé...zajímavé...zajímavé...zajímavé...zajímavé...opravdu bych nevěřil, že sem (ano! na toto místo) napíši pár slov. Z toho plyne otázka. Pivo či víno???