Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Září 2008

Rozmar

27. září 2008 v 21:44 | ZdH3
Den který jsem dnes prožil nebyl nějak výjmečný od jiných nevýjmečných dní až na to, že byla sobota. A soboty mám rád. Ráno vstanu kávu si dám. Rohlíku si kousnu medem ho namazám. Kouši, piji, snídám si. Zoubky pastou čistím rád tak začíná další sobota. Ponožku hledám do kalhot se soukám. Oblečen pak k pc usedám. Jó soboty mám fakt rád. Celý den se válet mohu. K obědu si oběd dám. Sobotní oběd než v nedělí mám rád. Odpolední siestu si dopřávám na filmečky se dívám. Venku větřík fouká. Draka nad oblaka posílám. S větrem si pohrává. Ocasem si mává. Na pasece si polehávám. Večer dobré maso na zoubku zkousnu, at lépe později usnu. Jak říkám v sobotu věci dělám rád nikdo někam nespěchá. Já tedy rozhodně ne.
Tradičně netradiční slovo závěrem: Sobota je stejná jako každý jiný stereotypní den který se tváří pouze jinak proto že...prostě že.

Kultůrnění

25. září 2008 v 14:54 | ZdH3
Včera jsem jel metrem (krtkem,podzemkou,dlouhou žížalou). Cesta metrem mně nikdy moc nebaví, ale všiml jsem si zajímavé upoutávky na výstavu fotografii, která se jmenuje Na Václaváku o Václaváku. A vážně je moc fajn byl jsem doprovázen slečnou L. a sdělování svých poznatků o výstavě bylo skvělé. Do poručuji všem se na tu to výstavu podívat nachází se v dolní části Václavského náměstí u stanice metra Můstek a mám dojem, že tam bude do 17.10.08.. Sice tady dělám reklamu, ale je to tam fajn. A vstup je free. Hold kdo by odolal. Slovo závěrem: Pára je horká, Led je studený, ale voda je voda.

Pozdrav

17. září 2008 v 12:31 | ZdH3
Omlouvám se všem které jsem osočil , že nechodí na můj zvrácený blog s psychozními myšlenkami. Zvláště pak slečně Lucie ,která jsme zavítává každou chvíli a čeká na moje excelentně-famosní-mysteriózní články. Jejichž podstata se vymyká všem možný teoriím, pravidlům a mně samotnému v jistých situacích taktéž. Slovem před závěrem bych sem vymrštil jedno přísloví: Nejčernější černá je jenom černá. Závěrem tě zdravím Lucio čestný a pravidelný návštěvníku AHÓÓÓJ!!! Ostatní návštěvníky zdravím též!

Coooo...

4. září 2008 v 20:23 | ZdH3
Degenerace mozkových orgánu je už tak veliká, že nejsem schopen vymyslet jakékoliv kloudné souvětí v němž by se nevyskytoval sebešílenější příměr nebo přirovnání. Z toho mohu citovat: Liju jak střevo z vrby...nudím se jak stařena v urně nad krbem... Možná by bylo nejlepší nepsat vůbec nic ale to bych si nemohl udělat jelikož na tenhle blog můj chodím stejně jenom já!!! Tak až jsem zase příjdeš Zdar Zdendóóó!!!