Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Rozmar

27. září 2008 v 21:44 | ZdH3
Den který jsem dnes prožil nebyl nějak výjmečný od jiných nevýjmečných dní až na to, že byla sobota. A soboty mám rád. Ráno vstanu kávu si dám. Rohlíku si kousnu medem ho namazám. Kouši, piji, snídám si. Zoubky pastou čistím rád tak začíná další sobota. Ponožku hledám do kalhot se soukám. Oblečen pak k pc usedám. Jó soboty mám fakt rád. Celý den se válet mohu. K obědu si oběd dám. Sobotní oběd než v nedělí mám rád. Odpolední siestu si dopřávám na filmečky se dívám. Venku větřík fouká. Draka nad oblaka posílám. S větrem si pohrává. Ocasem si mává. Na pasece si polehávám. Večer dobré maso na zoubku zkousnu, at lépe později usnu. Jak říkám v sobotu věci dělám rád nikdo někam nespěchá. Já tedy rozhodně ne.
Tradičně netradiční slovo závěrem: Sobota je stejná jako každý jiný stereotypní den který se tváří pouze jinak proto že...prostě že.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucia Lucia | Web | 27. září 2008 v 21:58 | Reagovat

Nemám ráda soboty, celý týden je v klidu. Ale pak přijde sobota. Né že bych si mohla vyspávat, naši mně probudí, nakoupit, vyluxovat, vyprat, a jiné vskutku otravné sobotní činnosti probíhají a můj klid ruší. Sobota není stejná, sobota je doslova a do písmene hrozná. U oběda se obvykle rodina pohádá, odpoledne je doma líné, znuděné, nejlepší radou zůstává, Uteč, zachran se kdo mužeš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama