Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Únor 2009

Něco mimo mísu...

27. února 2009 v 19:20 | ZdH3
Zítra ujíždím pryč na dovolenou. Tak si to pořádně užiju a vynasnažím se, aby jsme mněl hezké počasí. Jinak se velice naštvu a budu...budu asi jenom chvíli naštvaný. Rozhodně ty co si lámou ty věci čemu si říkají hlava co mají na krku...ano krk to drží hlavu na krku...co bude s zážitky bezdomovce OLDY. Tak si mohou přestat lámat hlavy přes koleno. OLDA bude vycházet úplně normálně jako bych tu byl. Proto se na něj těšte těch pár dílu, co jsem vytvořil do zásoby, opravdu stojí za to. Netradičně tradičně slovo závěrem: Nešlapejte nikdy na ježka, má bodliny a ty píchají do nohou. Je to opravdu pravda.

Komix 16

25. února 2009 v 8:00 | ZdH3
16 díl. komixu příhod bezdomovce OLDY je tady tak si ho užijte stejně dobře, jako jsem si ho užil já, když jsem ho tvořil. Příhody bezdomovce OLDY 16. díl zde.

Komix 15

22. února 2009 v 8:00 | ZdH3
Neděle je tady a k snídaní servíruji první dávku humoru pro dnešní den. Příhody bezdomovce OLDY díl 15.

Komix 14

18. února 2009 v 8:00 | ZdH3
Středa a 14.díl příhod bezdomovce OLDY je připraven pro vás. Užijte si ho jak nejvíc umíte.

Bílo

16. února 2009 v 18:39 | ZdH3
Včera večer, krásný to večer byl. Do postele uléhal jsem, s hlavou plnou ničeho. Venku příjemně mrzlo a vítr mi mezi okny profukoval. Oka se přivírala jak víka od popelnic, když snění na mne přicházelo. Bylo mi fajn. Do práce jsem čekal, že si ráno pomašíruju. Ráno vstanu, na toaletu si dojdu. Jedno, druhé oko vodou omyji, zub po zubu vyčistím a do pokoje se obléci jdu. Odhrnu závěs abych přivítal nový den. No a tam normálně sněhu hromada do kopyta. Co to má být, když čekáte, že je ráno hezky a místo vás do tváře pleskne bílá sněhu zář do záchodového prkénka. Je večer, pondělí je skoro fuč a bílo s večerní tmou nacpáno na další den. Z toho plyne tradičně netradičně slovo závěrem: Koks je černý, sníh je bílí, koks je bílí tak si vyberte.

Komix 13

15. února 2009 v 17:14 | ZdH3
Máme tady opět neděli a podvečerní vydání příhod bezdomovce OLDY. Užijte zbytek neděle a pousmějte se u příhod bezdomovce OLDY, 13. dílu.

Před snění

14. února 2009 v 23:26 | ZdH3
Dnes mám krásný akorátní stav, kdy jsem pohlcován a na kousáván únavou z jedné poloviny. Druhá polovina je absolutně optimisticky uvolněně připravená provézt jakoukoli akci, aby odehnala se vzpouzející se peří v peřině. Po včerejším náročném večeru a ještě náročnějším ránu jsem teď rád, že mohu jednou nohou být v posteli a druhou na židli. Rozhodně večer je od toho aby člověk se připravil na nezbytné další ráno, kdy na vás čeká absolutní neznámo, představa příchodu do koupelny vzezření v zrcadle vám napovídá něco o minulém večeru, který začal tak moc rychle a rychle skončil. Skončil rychle jen kvůli tomu, že na vás spadlo okno dřív, než jste se dohrabali dom. Proto stačí říci jen to a tam to. Tradičně netradičně slovo závěrem: Lepší býti v obrazu nežli v podobrazu.

Komix 12

11. února 2009 v 8:00 | ZdH3
Středa a nový díl příhod bezdomovce OLDY je zde. Tak doufám, že se aspoň někdo pousměje.

Komix 11

8. února 2009 v 16:00 | ZdH3
11. díl příhod bezdomovce OLDY je tady. Užijte si ho při nedělní odpolední kávě či čaji. Zde je 11. díl

Komix 10

4. února 2009 v 8:00 | ZdH3
A je to tady!!! 10. díl příhod bezdomovce OLDY. Dost nečekané pro mne, že jsem ho dotáhl k deseti dílům. Samozřejmě další absurdní příhody bezdomovce OLDY budou stále příbývat.... a tady jest exkluzivní nejnovější 10. díl

Komix 9

1. února 2009 v 8:00 | ZdH3
Zdravím vás všechny kdo chtějí být jako OLDA, který si žije život po svém. Neláme si s ničím hlavu a bere život za pačesy. Pro ty tady je 9. díl příhod bezdomovce OLDY . A pro ty, kteří jako OLDA být nechtějí a pouze obdivují jeho bezkonkurenční vous, je ten to díl také.