Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Den za dnem

26. května 2009 v 23:10 | ZdH3
Je moc hezky každým dnem, ikdyž si meterologové říkají něco jiného, ale co ať si říkají nevěřím jim. Poslední dny absolutně nic neřeším. No až na víkend kdy jsem pracoval jak šroub v soukolí nějakého obrovského stroje s maximální zátěží. Ráno vstanu okolo osmé, unaveně znuděně se nasnídám prohýřím několik pár minut na síti, nedozvím se žádné nové info které by mě moc zajímalo a jde se ven.

Venku je teplo sakra moc velký teplo. Nezdá se, ale po pondělním celodením sekání zarhady které se protáhlo z hodiny na celý den. Nenaděláte nic, když si dáte pivo skočíte do bazénu tam na vás pokukuje velký delfín. Říkám mu Flipr má pochroumanou levou ploutvy. Jinak je zdráv. Když jste na něj hodní a pohladíte ho po hřbetě tak vás povozí nebo vás schodí do vody. Zahrajete si petanque, zaházíte si létavým talířem tak je z toho hned hodina. Taky jsem skončil jak vařenej humr. Moje záda by mohli dělat signalizační světlo na majáku jak krásně rudě září. Mažte se je to nepříjemné mít žhavá záda. Nestěžuji si.

Dnešek obdobně jak včera nádherně. Petanque, bazén, pivo a hospoda. Doufal jsem ,že trochu se zvedne nějaká hrozná fujavice s kapkami velkými jak trakaře. Zatím nic ovšem blesky začínají být. Bude to skvělé blesk tam blesk tady všude blesky a déšť mohutný studený déšť. Zalije mi tabákové rostliny a porostou jak šílené po ránu v nose mě zašimrají a řeknou: kuř.

Netradičně tradičně slovo nezávěrem: Všude byla tak krásná černá tma. Pak jsem otevřel oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ratuska Ratuska | Web | 30. května 2009 v 12:00 | Reagovat

A teď to teplo vyzývající k slunění a navštěvování zahrad zase ustupuje. Škoda, i když se na něj můžem zas těšit:-).
A bouřky, jé ty byly :-).

2 ZdH3 ZdH3 | 30. května 2009 v 18:26 | Reagovat

Ratuska: Bouřky byli moc fajn fotil jsem jednu v noci. Chtěl jsem si vyfotit blesk z tisíce fotek byla pouze jedna použitelná.

3 woodoo woodoo | Web | 30. května 2009 v 19:03 | Reagovat

tak zhruba takhle vypadal můj turisťák :) jenže krom delfínů tam byly jen ryby v Lipně xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama