Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Červen 2009

Speciální díl komixu Zážitky bezdomovce OLDY: ZMRZLINKA

28. června 2009 v 20:16 | ZdH3
Tak jak jsem slyboval, vytvořil jsem speciální díl zážitků bezdomovce OLDY k příležitosti prvních 50.dílů. Tak dost keců a TADY speciální díl zážitků bezdomovce OLDY. Sakra byla to pořádná makačka.

Komix 50

24. června 2009 v 0:14 | ZdH3
50. díl zážitků bezdomovce OLDY zde. Dostali jsme se k padesátce takže v neděli čekejte speciální díl Zážitků Bezdomovce OLDY nejen jednou tak dlouhý, ale dokonce v barvě. Děkuji všem co sledují a píší komentáře ke komixu. Bez nich bych se na něj brzy vykašlal a ztratil by se v dějinách. Nedělní díl je věnován všem kteří chodí na na http://zdh3.blog.cz a zanechávají zde své komentáře nebo se jen zastaví a počtou. Díky všem.

Komix 49

22. června 2009 v 5:53 | ZdH3
49. díl zážitků bezdomovce OLDY zde. Všem kdo včera čekali na nový díl komixu se omlouvám byl jsem celkem idisponován a když jsem večer zapl pc a nachvíli si lehnul než mi naběhne tak sice naběhl ale já usnul tak proto je teprve až dnes ráno.

Komix 48

17. června 2009 v 21:31 | ZdH3
48. díl zážitků bezdomovce OLDY zde. Užijte si ho jelikož je totálně stupidní tak jako každý jiný.

Komix 47

14. června 2009 v 22:19 | ZdH3
47. díl zážitků bezdomovce OLDY zde. Byl by tu možná dřív kdyby ten internet nebyl tak hovnový. Je to sice výmluva, ale je to tak.

Komix 46

10. června 2009 v 19:32 | ZdH3
46. díl zážitků bezdomovce OLDY zde.

Dnes se jen tak člověk ptá...umřít má?

9. června 2009 v 23:42 | ZdH3
Oblak svitu svítí severní obzor svítí. Slunce již nikdy nezapadne jen se kousek země obepluje. Dej si drink který není pitný jen tak se tváří že je. Smaženice po ránu nadělíti ránu. Člověk prstem do oka tě píchne jen čekej že bolest se brzko vylíhne. Ty nevíš zač je loket zlámaný. Když okno do mozku se ti vyvrací. Myslíš je to tak jak to rybka v akváriu má. Ne jen poslyš vyprávění slova který mluví z cesty. Cesta jest dlouhá nevíš koho potkáš. Jen si jeď když máš kam. Neni moc a jsi o podál. Fenykl na vynilu si jen hraje. Proč divnou melodii vyluzije. Je to jen strach? Ne hvězdný slzy prach. Proč mrož mlaská klepeta kraba který tleská když má meskal. Záhada to jest velice závažná váhy se na to jen tak trochu přesýpají pískem pouštním. Nevíš nic jen když něco cheš říct. SLovo mine slova krokodýlí kape slza. Podívej se na oblohu louh v nedohledu mozku. Leptá mozkovou kůru. Střihni šle kalhoty pás máš není nic o čem povídat ruzumy můžeš psát. Povídej přeháněj, lži nevykládej. Smrt se příde pro vás jen lid nesmrtelný příjde sem tady jsem, Smrtonoš bez zábtan myslí otevřenou čepeí nabroušenou. Řež jak můžeš dokud břitvu rukou táhneš. Jen úterek neví o ničem nebe jak poničené temným mečem se nad tebe sklání. Nikdo vůní omámení smrti pojem relativní nepředvídatelný. NOhy holé jak dvě mrzácké hole které nikdo kromě ďábla chce. Burger osnuje útpk masivní. Mochy ve fastfoodu plácajjící. Jen magor nespící v noci temné takové kecy psla by sem. Není to jak se tváří svět. Má smrtonosný nákazy zabijáka květ. Čtyři ruce pět nohou osm okou a pět uší. To vám krasoidně sluší tak bacha na psyho sna. Snění není pění písní krasných.

Komix 45

7. června 2009 v 19:32 | ZdH3
45. díl zážitků bezdomovce OLDY zde. Přeji skvělé počtení.

Komix 44

3. června 2009 v 22:35 | ZdH3
44. díl zážitky bezdomovce OLDY zde. Pozdě středeční večír nakonec ale přeci tady.