Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Září 2009

Den sedmý a osmý

28. září 2009 v 17:52 | ZdH3 |  Rekreace v obrazech
Po dlouhé odmlce kdy jsem nebyl schopen vůbec něco vytvořit přináším poslední dva zbývající reporty z mé rekreace v jizerkách. Tady jsou den sedmý a den osmý.

Komix 55

13. září 2009 v 17:49 | ZdH3 |  ZBO
Tamtadadá. Podlouhé odmlce přínáším 55.díl zážitků bezdomovce OLDY zde. Snad už se to znovu rozjede a díly budou 2x do týdne jako tomu bylo před prázdninami.

Den kdy nebylo noci v ovaci s ovcí

8. září 2009 v 22:33 | ZdH3
Bylo nebylo...šlo se spát člověk se nemohl ptát kdo jsi a nebyl jsi černá zmije pod bílou orchidejí která vzakzy malé velké nehájí. Šlo se spát počítalo se kdo kandidát vět květ místo očí kulí. Bylo hezky dnes když všude někdo krásnou báseň přednes. Oblaka s měsícem před nás světlo přines když bazilišek před nás z díry vylez aniž by věděl že kohout kokrhal při raním svítáním stejně jako dnes, zítra, přes prales do nebes. Jen si skalami prochazejíc ve všech temnotách slova divná poslouchat. Neslyší nic než smrt o jeho věcech a botách sedmimílových které smrti utíkají a s nesmrtelnými lidmi se setkáš jen když do třiadvaceti se přes všechny lidi se přeneseš. Jen tak je to jednoduché ani nevíš proč se lidi k tobě dívají, neví že ty nikdy nezemřeš a nemusíš říkat jsem tam když o nikom pochybuješ.