Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Srpen 2010

Samizdat

7. srpna 2010 v 13:29 | ZdH3
Když jsem dorazil před knihovnu byla na ní nemilá cedule že je celý týden zavřeno a to bylo dost nemilé. Knihy v batohu k vrácení táhnout opět centrem města mezi zmatenými turisty. Z toho plyne že v pondělí vlastně v uterý do knihovny napůjčovat knihu,knihy v pondělí je tradičně zavřeno. Vyrazil jsem v domnění do luxoru pro knihu. Zdálo se že zaprší tak prší dnes. Cestou padnul jeden gyros v pita chlebu byl fajn, ale rozbytý chléb propouštěl a neblo to fajn. U nábřeží ve vltavě na Palckého náměstí byla obří mrtvá labut a naní seděla kachna. Po bližším prozkoumání byla labut z polysterenu. Dorazil jsem do hospody nikdo nikde. Upravil se otvíračky čas. Přečetl pár stran Reflexu takže celý prohodil pár slov a přišli lidi povídalo se a konečně SAMIZDAT. Popijíme smíchov, pokuřujem cigaretky, když to tam byl chlap rozcuchán u protějšího stolu a něco papírového podstrkuje lidem u stolu. Vytahují mince dají mu je a papíry si nechávají. A tak se vydělává jednoduše a rychle. Od toho stolu přiskočí knám říkám mu:

ZDH3: Co to je? Nějaký SAMIZDAT?

Osoba se SAMIZDATY: Ano, něco takového.

Kamarád H: Vypadáto zajímavě. Kolik mincí to stojí?

Osoba se SAMIZDATY: 25 korun.

ZDH3: Tak já bych si jeden vzal. H máš nějaké drobné? Mám jen papírové.

Kamarád H: No mrknu se......hmm taky nic nemám.

Osoba se SAMIZDATY: Mohu vám vrátit za sto kurunu.

ZDH3: Znamenitě.(Podávám mu papírovou, podává mi drobné)

Kamarád H: Tak pěkně děkujem mnějte se.

ZDH3: Řádný prodej přeju.

A byl tak rychle pryč jako když se objevil. Neskutečné velmi zajímavý zážitek. Prokoukli jsme početli a spokojenost až toho člověka zas někdy potkám budu chtít další.
samizdat
To jest úvodní stránka v originálním vybarvení.

Bordelení + Pracantění

6. srpna 2010 v 10:59 | ZdH3
Po několika útokách špinavých ponožek, plného koše padající mi pod nohy, chuchvalců prachu podobající se malým králíkům konečně jsem začal komorou mou na žití uklízet. Slyšíte to, já ano muchlám papírky a do koše je házým nějak takhle to zní: vem te papír do ruky a pěkně ho pomačkejte. To je mazec. Ted zaluxuju a bude to za mnou znamenitě skříně prázdné, pokoj odprášený, stoly čisté jen lejstra když by nápad brilantní přišel.

Nyní si hovim v sesli pracovní kancelářské. Kontroluji výkresy a sleduju kapky na parapetu. Úžasný to den dnes. Zajdu si do knihovny vypůjčím něco čtivého ne jako posledně od Huysmans Joris Karl knihu Naruby přezdívanou "bible dekadence". Určitě mě ještě jednou čeká k přečtení, ale to je dost ve hvězdách. No vrhnu se zas na práci a možná konečně i časem vytvořím nějaký ten komiks.