Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Říjen 2010

Vše možno

25. října 2010 v 22:59 | ZdH3
Dlouho jsem nic umělecky nevytvářel. Nastal podzim. O víkendu nadcházejícím pravděpodobně změna času z léta v zimu. Větra začali vát a pole prázdná tak proč nejít na draka.

Po pátečním srazu ze střední třídou školní dolehla myšlenka jestli se znovu hromadně srazit tak nedříve za 5 let. Nebylo to špatné, ale rozhodně to úžasné nebylo co se mého názoru týče. V sobotu vítací párty návratu kamaráda z půl roku v cizině. Klub na kousek od knížecí ve sklepení pivovaru smíchovského začínajíc v názvu na P. Džbán cuba libre, džbán koktejlu s okurkou velmi zajímavé osvěžující a ocas chuti v rytmu rozpouštejícího se acilpirynu na lžičce s čajem. No další osoby dorazili a vyplula loďka, druhá loďka a jestli třetí netušim. Zavinilo to náhodné setkání s kamarádem spojené s morgánkem. Udála se nesrovnalost. Opustil jsem přátele,prvním vlakem domu kde po odjezdu zastihla žaludek vzpouzející tekutina vychrstlá ústy do elephnatu wc. Pohoda. Nějak jsem se octl doma a neděle úžasná.

Vstal jsem někdy okolo poledne oklidil zahradní nábytek a začal sestrojovat drakáče na vítr, který úžasně silně vál.
drak
Jest drakáč rychle z pauzkákové role vytvořek s tyčkami z modelářství. Nelétal jaksi to byl prototyp a další je připraven k výrobě. Snad zítra trochu zafouká.

Dnes v práci fajnovka. Utekla kvapně.

Vyhrabal jsem jeden úžasný komiks co jsem tvořil tak před měsícem a dnes jsem konečně dodělal poslední okénko. Je úžasně o ničem(ném) medvědovi. Někdy bych byl taky rád medvěděm. Nemusí nic když nechce.


Užijte si tak jako jsme si ho užila osoba s vědomým jakýmsi někdy krásně pokrouceným. Stručně řečeno osoba má.

Proto časem zas zde či jinde kde zatim nevím. V párty, na klubu, s hospodou a u kavárny.

Den

18. října 2010 v 22:49 | ZdH3
Jetu nový komiks. Velmi výpravný a spoustu lidí se  vněm pozná aspon já sebe určitě. Kdyby byli nějaké dotazy k čemukoliv tak řeknětě. Neusliším vás. Možná v koment. Dost keců jsem unavenej a jdu spát.


Hahaha to je ale psina. Dnes jsem viděl tanečníka když do práce jsem razil...pak se vyzvrátil byl to ožrala ale jen tak pro spestření.

Večerní reč po době dlouhé předlouhé

9. října 2010 v 21:49 | ZdH3
Před nějakými dny jsem se vrátil z řecka. Bylo moc krásně stále nějaký večírek a kopy karaf vína a jiných roztodivných nápojů. Vše tak jak má být na dovolené. Vrácení se do reality přišlo na letišti již v německu kdy při přistání začalo pršet a osoby lidského bytí procházely v košilách s krátkým rukávem a žabkami na chodidlech. Osoby nelidského bytí lovili kapky a váleli sudy kudy vody tekly bez sebevětšího odporu.

V německu tak či onak se zabloudilo jediné co mě mrzá jsme nezabloudili do nočného Frankfurtu do klubu ozvučeného příjemnými vybracemi hudby, tekoucích destilítů, cigaret plných dýmu a slečen přivětivých. Bylo totiž den.

Po dojezdu domu se toho moc neudálo. Nějaká párty. Přišlo pár postupek alkoholových tak jsem vykládal obsah žaludku pod kaštany a nebyl jsem rád. Dočtení Dekameronu. Návštěva rudlfina na Decadence Now! , viného sklípku moravského a každotýdení cesty do práce a z práce. Všichni vypadají stejně jak kdyby vzal soustrhu a hlavy všech soutružil podle několika mála mustrů a podle toho jak byl omámen čímkoliv tak se hlavy z jednoho mustru lišily jen o krapet či o obrkrapet. Chystal jsem se jít na Design blok dnes. Nešel jsem. Chci zítra. Vím že zase nepůjdu kdo by mněl zájem řekněte. Na něco jít sám můžu. Radši se však podělím o zážitky. Jsem tak sám.

Minulý pátek navštívili mé kroky hostinec. S přáteli se pilo,lilo,panákovalo,kouřilo a další hospodské kratochvíle probíhaly. Bylo to milé asi jsem se opil. Moc si to nepamatuji ale bylo fajn a necítl jsem se tak a krásný pocit byl. Tento čtvrtek ověem přišla nemilá zpráva. Prý všem přátelům řekli ústa at ten to týden at přijdou zapít narozeniny mé. V pátek jsem to v hostinci vypustil. Akorát si to nepamatuju tak věem pozvaným jsem echo dát poslat musel s omluvou uctivou že nic se konati nebude. Mněl jsem jiný plán jít suplovat na volejball jednoho hráče aby ostatních nebylo málo. K mé užasné radosti při odjezdu si plácnout do míče zděleno mi bylo že hráčů je dost. Docela k naštvání. V klidu jsem si mohl slavit narozeniny. Smůla nikdy příště. Co ještě říct. Asi nic zase dlouho nic nenapíšu není co. Chci si draka papírového zítra vyrobit a za jasných nocí ho nechat ve větru k obloze vystoupat. Bude úžasný vítr si bude pohrávat s drakem a koukat se na něj jak se motá letadlům do vrtulí já budu.

Absinth je moc dobrý. Mám rád zelený. Zelená je fajn. Do krajiny snů každou noc odlétám. Neni se čemu divit když ve snu se reality nemusím chytit.