Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Prosinec 2010

Wazzup

12. prosince 2010 v 22:42 | ZdH3 |  Kecy
Nevim proč opět jsem lehchce opit alkoholovím pivem. O víkendu chvíli na nočním lyžováním tedy co se mě týče prknováním v Herlíkovicích v pátek doma po volejballu bez alkoholu unaven. Velice nemilé žádná společnost proto dnes brzo spát p§jdu abych zítra mohl uklízet prázdný byt nuda jako stěna. Unavenost užijte si keců pár a krásný nedělní pozdní večír. Plno psychadelních snů které jsou absolutně nejlepší viva la revolution...at se to píše jakkoliv když mě někdo poučí nebudu proti.

a když už jsme u tho tak tady k článku zpestření at víte co inspirací dnešní mouu zde.

Dnes tedy včera a dnes s ránem v sobotu

4. prosince 2010 v 10:09 | ZdH3 |  Kecy
Čtvrteční ráno plné sněhu klouzajícíh se aut a vidouc že nikam nemusím bouhžel s plánem plným úkolů co doma udělat. Snídaně pro mě, pro psy, pro popelnici, kamna. Zatopit dřívím aby teplota líbyvá v odmě byla, zima odejít musela si piš. Vzal jsem si výtečný šál kolem krku o něco mín abstraktní čepici s bambulí lopatu jako zzbraň k líci proti sněhu stěnu na ulici ze sněhu vytvořit.

Konečně byla chvíle času pro zájmy všemožné chvíli čmárat na papír, brnkat na kytaru (naladit odložit). V odpoledni byla vařba poledního. Jitrnice s bramborem a zelíčkem kdy po mém kuvhařském umu se z jitrnice stal prejt. A konečně se vyrazilo na běžky pěkně lesní cestou do hospody na kávičku která nebyla místo toho groček švestkový koláček zapitý pivečkem. Po náramné cestě domu kdy se omylem projeli zasněnžené kaluže se cesta dost zhoršila veškerý sníh se chtě nechtě začal lepit na skluznici...nemám mu to zazlé je to jen sníh...jak by ho někdo nemohl mít rád.

Večer jen takový normální káva pizza debatování o čemkoliv bez jakého koliv smyslu. Velbloudi šli taktéž pomalu do pryč a dým se linul. Žádná významnější věc se opravdu nestalo, rozhodně si nani nepamatuji.

Včerejšek význačně se podobal včerejšku,   jen na běžky se nedostalo a hrála se hra v PS3 zakončená kávou velbloudy...na večer trocha pohybu na voleybállu zakončeném hostincem s velbloudy, pivečkem a společností lákající na večírek. Večírek nebyl a jsem rád že konečně trocha mé vůle se opět prjevila. Stejně jsem přišel domu později pln piv.

Myšlenka k zamyšlení: kdyby sníh byl koks (kokain) silničárů by nebylo třeba.