Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Leden 2011

Výletnictví

30. ledna 2011 v 13:14 | ZdH3 |  Kecy
Začalo to nějak ve čtvrtek večer. Jelo se na kávičku do Poděbrad vypili dvě lahve vína zakously mcburgr a ještě zašli do hostince. Ráno páteční velice krušné trochu zbytkáč v domě ruch jak každý táhne do práce. Odhodlaně jsem se vykopl z kavalce vypil kávu snědl osušeně vyschlý rohlík s medem. Nesnáším když je někde med a je tekutý a člověk má na sobě svetr. Nevyspytatelně teče všude po strtanách kape po prstech nebo rovnou do svetru z toho absolutně šílím. Ani se nedá z rukou smít je mazlavý lepkavý a voda ještě nateče do svetru jak já to nesnášim. Z toho plyne nejíst rohlíky s tekutým medem a svetrem. No trochu jsem odběhl od tématu.

Ráno jak jsem mněl málo času zapomněl jsem spousty věcí co jsem potřeboval si vzít. Třeba sluneční brýle s kterými jsem blbnul v hospodě a nedal je zpět do kabátu, stravenky na okně na kus pizza-plátu třeba nebo gyros-žemle. Byla docela zima vzal jsem si oblekové vrstvy a vyrazil zařizovat do Prahy nějaké ty věci. Koupil 90-denní open-kupon, neuspěšně vyreklamoval sluchátka k mobilu. Prý at přinesu celé balení s nabiječkou a dalšími zbytečnostmi že to samsung chce.

Řikám já: Proč vám nestačí jen sluchátka a záručák?
Slečna T-mobile: Nestačí samsung to tak chce musí se posílat celý mobil s veškerým příslušenctvím.
Říkám já: Ale sonyericson ne.
Slečna T-mobile: Máte pravdu ale samsung jo.

Odkráčel jsem a příští týden se tam zastavim znova s krabicí s tel a jinými prkotinami nebo si koupim nový sluchátka. A to bylo kolem deváté ráno. Slunce docela svítilo ba v ulicích vymrzlé Prahy docela chladno.

Vydal jsem se pro úžasný nerezový presovač abych si mohl doma dělat úžasné večerní kávy a nmé sny byli zrychlené a jen tak se míhali. Tramvají z národky na pavlák. V trafice jsem si vybral mince ze středeční vyýhry ve sportce. 433 mincí jsem vyhrál velmi potěšující a to jsem si vsadil za 90kč. Z pavláku na ruskou nebo krymskou jedna zastávka tramvaje ve francouzský vlezu do krámu kde prodávají presovač.

Slečna prodávající: Vy jdete na kurs?
Říkám já: Ne ne jdu si koupit ten úžasný presovač na čtyři šálky.
Slečna prodávající: Jéé tak ty zorvna nemáme. Ale jestli chcete tady je na dva šálky nebo i navíc.
Říkám já: To je moc málo dva a šest je zase moc, ty čtyři jsou ideální.
Slečna prodávající: No tak mi tady nechte kontakt a až nám příjdou tak vám dáme vedět.
Říkám já: Výtečně.
pozn.: slečna celkem ráčkovala a s jejím silným hlasem to velmi dobře znělo

Takže aspoň jendou ranní pozitivum po ránu. Takže vše co jsem potřeboval zařídit jsem mněl za se bou kolem půl desáté slunce začalo razantně zářit a nadával jsem si za své brýle doma na stole a stravenky na okně. Mohl jsem si sednout někam na kávu sledovat slunjce číst si knihu a pokuřovat lehké velbloudy. Na to se nedostalo takže jsem vyrazil směr Dlouhá na výstavu doto přišla zpráva že odpolední schůzování se nekoná. Přešla mě zimou chut na výstavu zajel jsem na Anděl sednul k tátovi do auta zastavili se v hostinci na oběd na Strahově. Dal jsem si smažený hermelín s bramorem a jel domu. Odpoleden bylo jaksi fádní posedávání doma uklízení nařezaného dřeva do sklepa k topení v kamnech.

Večer se konal voleball tak jsem po delší odmlce si šel zahrát, docela jsem se bavil na to jak mi jsou proti srsti kolektivní míčové hry. Vrátil se domu a po sportovním výkonu pěkně do hostince přišel jsem někdy v půl třetí ráno a stálo to za to.

Sobota absolutně ničemnám bez jakýkoliv výstředností.

Jen v pátek ráno jsem se opravdu bavil když jsem se probudil po svém úžasném nesmyslů plném snu. Byl jsem na jakési rekonstrukci domu vezl jsem tam dělníky a sebou v kufru mněl svýho psa. Strašlivý horko nevim proč by v jutovém pytli a mněl tam lahev vody. Najednou už bylo vše hotovo tak jsem vyrazil pryč ale pes nikde nebyl vzal jsem láhev vody začal pít a koukám do hrdla. Uvnitř lahve na mě kouká pes po kotníky ve vodě.

Velmi neskutečné a nepravděpodobně ale musel jsem se hodně dlouho smát.

Proto asi pujdu ven nebo namaluji zas nějaký obraz.

Všem spoustu nesmyslných snů a výjmečných myšlenek před pondělím.

ejlop

22. ledna 2011 v 0:19 | ZdH3 |  Kecy
at zije psychadelie a dalsi vecirky vam

Plnost

18. ledna 2011 v 23:07 | ZdH3 |  Kecy
Dnešek byl nad míru kreativní. K snídani hrst slaných buráků,chipsů a zapito studeným čajem od včera. Jít vymalovat jednu malou místnost barvou. Do toho několi vyrušení telefonáty a konečně výjezd nakoupit ingredience na home-made-burgr. Ve dvou lidech spořádat půl kila mletýho hovězího trochu problém až mě to překvapilo. Neřeknu půlkilovej steak okay, ale tohle. Náhled na výtvor před požitím.
burgr
No a večer více či méně pivo,cigarety hudba a nyní následující spánek.

Příjemné psychadelní sny všem. Ty jsou absolutně nejlepší.

Dny co byly až ke dni v pondělí

17. ledna 2011 v 20:20 | ZdH3 |  Kecy
Stále doma teméř dva měsíce je povalujicí se. Denně vstát při budíku v osm a dále se povalovat do devíti snít začít po půlnoci. Sic spousty času na všechno jen neni vůle se k čemu dostat a když ano najednou to trvá mžika a posedávání věčnost. Tak zas půjdu posedávat a doufat že konečně příští týden vlezu do práce a místo doma se budu rosedávat v kanclu.

Po silvestru znovu beze změn

7. ledna 2011 v 0:20 | ZdH3 |  Kecy
Zjistil jsem že pořádat silvestry ve vlastním baráku je dost neblahé zvláště následky. Kdyby konfety bouchali tak jak maj a né tak jak nemaj jako že nebouchaj bylo by to úžasné. Tradičně se všichni zezvířeceli. Nikdo nevykládal karty na podlahu do toalety nebo o tom aspoň nevim a za půl roku až najdu prvopočátky civilizace vyzvrácených chlebíčků prokvašených finskou s redbullem možná přestanu pít.(Smích---travjící dlouho zkrácen na počátek a konec---smích). Dokonce bylo zaznamenáno pár fotografii pravděpodobně budou ke zhlédnutí v galerii, ale určitě i zde. Tak to by bylo ze silvestra vše. Ráno následoval uklid pár tahů z velbloudů a chrchel hodný vrchachlaní plic. Za tři dny ve dvou lidech kartáč velbloudů moc hezký.

Dlouze se snažim vytvořit malbu na jakési plátno co stojí na stojanu malířském v pokoji mém. INspirace zatim žádná.

Zjistil jsem svými dlouhými pozorováními pár výtečných postřehů o pití absinthu.

Po ránu jsem svěží a plné rozjařené nálady.
Srším vtipem na všechny strany.
Není mi po něm zle(a to i když předtim vypiji hodně piva)
Čím víc ho vypiju tim víc mám lepší náladu

Jdu si lehnout. Jdu snít. Jdu se válet. Ráno vstát a doma být. Večer otvíračku hostince prožít.

Jen sledovat vše a do rytmu broukání se pohupovat.