Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Únor 2011

Velmi produktivní

23. února 2011 v 20:09 | ZdH3 |  Kecy
Pěkně od začátku to vezmem. Po ránu se mi moc vstávat nechtělo. Nakonec jsem vstal posnídal tvrdý perník z plechu, zapil sklenicí dva dny starého čaje. V týdnu jsem opravdu líný si dělat teplou kávou pokud nejsem nucen vstát dříve jako třeba v pondělí kdy utekli psi a v půl sedmé je nahánět a to v půl sedmé jelikož jsem šel do práce později. No zpět k dnešku teplé se oblékl, šálou krk omotal, ruce vstrčil do palčáků s beranem a vyrazil na bus v které chtě nechtě moc teplo nebylo a spát se taky nedalo. Cestou tramvají 18 směr Pankrác přistoupil člověk který vypadal jako muž s knírkem a a bradkou, po vstupu do tramvaje se zdála tato osoba jako žena s knírkem a bradkou a byl jsem velice zmaten. Zřejmě se pohlavím raději nebud zaobírat ačkoliv hypotéz by bylo velice mnoho. V práci přišlo veliké silové vypětí kdy jsem očekával normální zával pracovní činosti to nenastalo a po telefonátu s šéfíkem okolo desáté , že dorazí někdy kolem jedné se mi opravdu čekat nechtělo zvláš nebyla jistota jestli vůbec dorazí. Desátá odbyla zastávka v trafice a zjištění že je opravdu velká zima ikdyž slunce celkem hřálo jestli se to dá tak říct a popadávali malé kusy sněhu.
Zde Botic s omrzlými břehy a kusem sněhu uprostřed potočiště. A při velmi dobrém zaostření nebo i fantazii je rozpoznatelné v proudu kosky ledu který opravdu protékal. Asi chtě nechtě je zima většího rázu.
Celý den už byl jaksi fádní nějaké utírání a mytí nadobí plné mastnoty od včerejších jitrnic. Uklízení dřeva do dřevníku atd.. Dokonce jsem byl v takovém rozpoložení že by se dalo uvažovat o vytvoření po dlouhé době nového dílu ZÁŽITKŮ BEZDOMOVCE OLDY třeba se to ještě dnes poštěstí. Na konec zjištění když si k večeři připravuji hamandeggs tak došel chléb a vše jiné pečivo tak na půl udělán se válí v pánvi a čeká až se zbytek rodiny vrátí s pečivem. K vzetku když chléb ještě před dvouma hodinama ležel na stole a nikdo o něj nejevil zájem.
Tak to by bylo pro dnešek vše oléé.

Co že Kakao?

14. února 2011 v 21:59 | ZdH3 |  Kecy
Nejen že se mi nohy zamotávaj do povlečení u peřiny a děsně mě to vytáčí. Ještě k tomu nejhorší co se mohlo stát začali zdražovat kakao ted jsem to četl na internetu a k tomu se ještě přidá čokoláda. Co si jako myslí že jsou z čokolády. Co si pak budu šlehat(krásný dvojsmysl) ze lžičky do hrnečku vmíchávat. Haha to mě ale pobavilo. Musim se zásobyt. A koupit si konečně presovač a dávat si presíčko řádně silné až mi pumpu trhat na kusy bude.

Daří se

13. února 2011 v 21:29 | ZdH3 |  Kecy
V sobotu ráno byl jsem vzbuzen v devět abych šel uklidit po psech trus ze zahrady nanosit dřevo ke kamnům. Bylo by to všelijak normální ráno pokud jdu spát tak jako obyvykle kolem desáté. Ne bylo to v nečem jiné ale úžasné. V pátek ráno jsem usnul po čtvrtku po probuzené popelářů znovu okolo půl šesté. V šest mi zazvonil budík a nechtělo se mi nic. Kartáček zavybroval v ústech připravil jsem si vodu k cestě pracovní a vyrazil směr centrum Praha. Celý den  byl vláčný nějak jsem se v práci nenadřel. Po třetí hodině jsem stihnul vlak navštívli babičku večer jsme mněli jít do nějakého baru. Všude jaksi bylo rezervačka a táhnout se na Háje ne děkuji.Vyrazil jsem smer domov abych si dal nějaké pivo v hostinci a mohl jít třeba rozumně spát. To se však mnělo brzo změnit. Na černáku hovor že kámoš jede na jídlo. Sešli jsme se na chvalech pojedli a jelo se dom teplem nasyceným automobilem.

Začalo se pít v hostinci nejdříve desítka dále plzeň a v nejlepším jsme vypil lahev bohemky tančilo se sedělo v sobrerech čadili cigarety a prostě to bylo fajn. Zas někdy si to řádně užiji za páre korun do ůžasných pohybů vytančen. Ukončil jsem besnění v půl čtvrtý ráno. A tady se dostáváme k vršku toho to článku k sobotě kdy jsem ještě byl zkontrolovat kontejnery na lahve a byli po zhodnocení plné. Vrátil jsem se a zjistil jsem že opravdu nevím co by mi mnělo chybět. Na vysokou se mi už asi nechce. Peníze mám nic mě tady nedrží. Stále mohu něco podnikat kretivně se vyžít a jen sledovat jak mi život utíká do nesmrtelných kolejí přežívání v samotě. Tak to jsem moc rád. Každý den něco vyplodim za nějaké umnění at bude jak koliv šílené zítřkem počínaje tak se těště.

DOufám že to nejsou kecy do větru nebo nějaké jiné věci.

Z-Z konzert

6. února 2011 v 22:57 | ZdH3 |  Kecy
K mému úžasu jsem vyhrál na R1 lístky do MeetFactory na konzert Zombie Zombie což bylo velice milé a zpestření hudebních stylů co poslouchám.

1
Před kapela TEMPELHOF kde zpěvák mněl velmi zajímavý vyjadřovací styl a hodně často se válel na podiu.

2
3
4

Zde konečně ZOMBIE ZOMBIE a aby toho nebylo málo k tomu menší ochutnávka ZDE.

Jinak žádná zásadní událsot se neudála. V pátek doma, štípání a řezání dříví. Před konzertem posilnění absinthem, plzničkou. Setkání s Adél a jejímy  přátely. Cesta do již zmíněného MF. A docela brzký návrta okolo jedenácté domu. Kde hostinec byl jak se patří otevřen tak se návštěvě neubránil.

Sobota ráno tatík mě probudí v devět po 5hodinách spánku at jdu zas sekat dříví s trochou kocoviny to pravé ořechové.

Tak všem úspěch v týdnu nadcházejícím at se daří a mají nějaké exkluzivní zážitky. Asi v týdnu půjdu krmit kachny na náplavku k Palackému mostu tak když bude mít někdo zajem at se ozve. Na vyčištení hlavy dostatečné.