Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Květen 2011

Cesta domu + ZBO

16. května 2011 v 21:57 | ZdH3 |  Kecy
Sobotní sraz s Cuz,Ryzou,Winstnem,Bagrem a Phoenixem velmi úžasný hned bych si to střihl znovu. Když jsme se rozločili vrhl jsem se do akčnosti cestovního návratu dom. Hned na muzeu si pár rojetě sjetých lidí rozklepávalo pár rozpíchaných žil. Mněli plné ruce práce s žilami ani si mě nevšímali. Cesta metrem skvělá návaznost úžasná. Jen na mostě již výtečná pizza zavřená a tak v náhledu peněženkovém se stravenka postříbřením zavlála na b-zmart menu z kfc. Celou cestu dom mě provokoval kus hranolku v krku který byl na rozmezí dutiny ustní a nosní a jazyk nebyl mrštný na tož aby se zkusil s problémem vypořádat. Ke všemu na konci cesty jsem málem přejel výstup. Hostinec zavřen a nic nezbývalo než jít domu spát. Šnaps taky pryč a absinth se mi moc nechtěl.

Ráno střízlivé uklízení vození cementu s obrubníky a celý den válečka tak to mám rád. Fan v hostinci hokejistum odpolední piva kvasu trocha a pondělek před námi.

Pondělí až jako každý den přemáhání vstát a jít se zpojit v pracovní výplod normální. A tak když domu dorazila osoba. Wasabi pasta z Japashopu v dejvicých zakoupena přišla k chuti a řádně nos protáhla dost nečekaně hodně.

A jak jsem slíbyl lidem před delší dobou a jako jsem slábyl o víkendu tak konečně je tady další díl ZÁŽITKŮ BEZDOMOVCE OLDY. Jest ZDE JE TADY. Užijete si ho mám celé ruce zamazané od tuže ale snad to za to stálo.

Zatím dobrou noc a psychadelní sny přeji nebo psycho sny vyberte si jsou oba nejlepší. Olé.