Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Prosinec 2011

2L PÁLAVY

21. prosince 2011 v 0:04 | ZdH3 |  Kecy
Víte co byl jsem posledních půl roku velice vitížen. Léto = chlast = ženy = další vlastně to jsou zřejmě všechny kratochvíle které pokračovali až do Podzimku. Čas se trochu uvolnil a nadchází depresivní čas zimních večírků a pití zelených vílek. Proletím se za týden na prkénku ze svahu snad si trochu spadnu. Zapál si cígo a poslechnu si dosti dvný song. A hodně si u něj zatančím.


Třeba bude kldi vrchnost se umodří a zajistí všeobecný chaos. Závodní restaurace se zmení v politickou moc a zbytek konenčě dostane své koryta která pomalu budou opuštět vepři chodící na porážku.

Rád bych byl dnes opilí tři dny bez hospody jen dva litry vína na dva dny a stále nejsou vipitá jaká hanba. Ani cígo ale zítra si dám nebo možná dnes. Sice co nám vtoukli o páteční přednášce na životním prostředí že dnes kouří jen idioti. Možná jo možní i né. Stejně věřim radši http://www.csfd.cz/film/53-spac/zajimavosti/ a kdo neviděl vřele doporučuju. Trochu vína již na mě tlačí a tak si lehnout oujdu asi a možná nějaké spychadelní sny si dám zdát i vám a vloudím se do mysli vaší s zápisnékem. Chápete muhahaha.

Všem kdo tady omylem zablodí a budou číst žvásty mé přeju dekadentní vánoce, hoříci stromek, dárky plné fekálí, opilé santa closety když k vám nechodí ježíš. No a sposuty opilích příbuzných a tak pravil Z. já. Servus.

Mějte se fmafárově a snad si dáme do frňáku v blízké době v knajpě podivné.