Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Duben 2012

Ne

16. dubna 2012 v 20:20 | ZdH3 |  Kecy
Ačkoliv všude je chmurné počasí tak víkend proběhl úspěšně. Pátek hodně zážitků, možná až příliš. Spát v pět ráno v sobotu vstát v deset, odřídit se k domovu. Kocovina samozřejmě namístě. Docela zajímavý na zbavení kocoviny dělat jakousi tupou činost s dobrou music. Třeba hrabat listí rozverně komentovat kupky listů a úplně vypnout.

Zbytek víkendu byl dost fádní až na nedělní návštěvu hostince. Tam se vždy člověk doví zajímavé info. Debaty ač na úrpvní či ne mají s pár loky alkonápojů zajímavý potenciál na dobré posezení. Budem mít v hospodě roztáčené víno. Tim pádem rozhodnost dostává třetí rozměr. Pivo, víno nebo kořka. Samozřejmě celý den jen lilo a divně fučelo. Jak řekl moudrý muž včera v hospodě "v tomto počasí se dají dělat pouze dvě věci, postelování a hospodování".

Dnešek nebyl o nic lepší, možná byl když se se to tak vezme. Nějaká prácička doma, papírování, štípanec dřeva, vína košt, piva až na návštevu v pizzarestaterském zařízení. Před rokem jsem se zeřekl už do něj nikdy nevkročit. Dnes jsem tam zašel s kamarády. Kafe chutnalo jak vajgly. Rajčatová polévka po ketchupu, on to byl vlastně takový čaj s kechupem. Hnus hnusů. O jídle se to říkat nemá, ale opravdu dneska si toto častování zasloužilo. Obsluha na pěst. Otrávená, zpomalená a nevěnující se. Z toho plyne ponaučení: Nikdy, nikdy, opravdu nikdy do pizzerie La Báň v Sad..

Postřehy odjinud: Slyšíte to? To křupaní. Teď, přesně teď a zase. To jsi ty? (Možná vytržený z kontextu, ale celý víkend mi to udržovalo doceal dobrou náladu.)