Od určité doby i tady https://twitter.com/#!/Zd3_H

Leden 2013

SOBOTA 130105 - 11:30

5. ledna 2013 v 11:44 | ZdH3 |  Kecy
Počasí na hovno, učení na hovno alkohol za kopcem.

Dnešní den neni nějak významný od jakéhokoliv jiného sobotního dne. Vstát se slabou kocovinou zjistit, že cígára nejsou tam ke by měli býti a nová sekyra v hostinci. Bylo by moc krásný ted vyjít na terasu zapálit si lehnout si na mokrou terasu a nechávat pomalu zhasínat oharek v koutku s očima plných dešťové vody. Jen tu ten problém a je tu pořád.

Zkouškové je u mě opravdu pojem. Je to čas té největší prokrastinace jakou znám. Místo ležení ve skripťákách ležim v gauči snažim se črtat komiks kde stejně nepřichází inspirace na jákikoliv příběh at je sebe banální. K tomu čistim nějaký kličky na okna sidolem a zní tu staré poledne.

Včerejší seance byla dost zvláštní. Začínám se tady útápět jak kapr nasuchu. Pořád dokola ty samý kecy a když už nejsou kecy možné poslouchat nebo nikdo nemá nic fádního na srdci tak se hrajou hospodské kratochvíle + posměšky opitým spáčům na stole. Začíná mi to připadat dost smutné. Snad brzy se vše otočí k lepšímu. Už jsem tady dost dlouho abych poznal kdy je konec.

Tak rád bych vypustil gina z láhve ale nemím tonic. Draka v dešti si nepustím. Snad si pujdu skočit do kaluží nebo projet je autem a nastříknout pár vyzdobených (dů)chodců.

Všem víkend at je lepší přes den než můj a večer at si pěkně zatopíme kořalkama.